750 грн 668 грн

Крем для гоління Shaving Cream The Bluebeards Revenge, 150 мл

0 відгуків
Характеристики:Крем для гоління Shaving Cream The Bluebeards Revenge, 150 мл
Вид засобу :
Крем для гоління
Країна виробник :
Великобританія
Об`єм :
150
Тип шкіри :
Усі типи
Артикул:
b00090681
Опис товару Крем для гоління Shaving Cream The Bluebeards Revenge, 150 мл

Оновіть своє гоління за допомогою традиційного крему для гоління для перукарень The Bluebeards Revenge Shaving Cream! Цей веганський крем для гоління спеціально розроблений для захисту і зволоження шкіри чоловіків під час і після традиційного вологого гоління. Його можна збити в рясну піну за лічені секунди та використовувати для пом'якшення наполегливої щетини, водночас піднімаючи та змащуючи волоски для гладкого гоління.

Оригінальний аромат: свіже і чоловіче поєднання мадагаскарської ванілі, класичного сандалу і пачулі.

Екологічно чистий: традиційний крем для гоління упакований в алюмінієву банку без пластику! Цю банку можна нескінченно переробляти, переробляти або наповнювати, тож її не потрібно викидати у смітник!

Переваги The Bluebeards Revenge Shaving Cream:

  • Веганський крем
  • Забезпечує тривале зволоження, живить і захищає шкіру.
  • Забезпечує ідеально гладке гоління
  • Стійкий оригінальний аромат

Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість крему руками або за допомогою помазка на вологе волосся і шкіру.

Склад: Aqua, stearic acid, myristic acid, potassium hydroxide, coconut fatty acid, glycerin, parfum, sodium hydroxide, triethanolamine, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, benzyl benzoate, linalool, limonene.

"
Відгуки Крем для гоління Shaving Cream The Bluebeards Revenge, 150 мл
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Крем для гоління Shaving Cream The Bluebeards Revenge, 150 мл
Ви дивилися
Нічний крем для обличчя Night Cream Averac, 50 мл
0 відгуків
Креми та сироватки для обличчя
530 грн
504 грн
-5%
Помазок із щетини кабана 0645 Eurostil
0 відгуків
Аксесуари для гоління
958 грн
910 грн
-5%
Крем для гоління Shave Cream Uppercut Deluxe, 120 г
0 відгуків
Засоби для гоління
927 грн
Гель-лак для нігтів №022 PIATTO 9 мл
0 відгуків
Гель-лаки Piatto
50 грн
45 грн
-10%
Акція
Пудра для укладання волосся Shiny Bandido, 20 гр
0 відгуків
Стайлінгові засоби
437 грн
Fanola Окисник 9% 300 мл
0 відгуків
Окислювачі та активатори
90 грн
86 грн
-4%
Наклейка для нігтів SM 1134
0 відгуків
Наклейки на нігті
30 грн
27 грн
-10%
Випрямляч для волосся, титанове покриття P-123 IPARAH
0 відгуків
Плойки та стайлери
954 грн
801 грн
-16%
Олія для бороди №14 Озонована ТМ Борода, 30 мл
0 відгуків
Олія для бороди
400 грн
Крем-мило для рук Amberwood & Patchouli Vivian Gray, 300 мл
0 відгуків
Засоби для душу та ванни
432 грн
415 грн
-4%